O žirafounech

23. června 2011 v 21:07 |  ♥x Moje tvorba x♥
Jednou až se tak moc opiješ, že nebudeš vědět kde jsi,a jak se jmenuješ se ti bude zdát,že z oblohy k tobě letí obrovkýý zářící přemět. Budeš si myslet že se ti to zdá,ale nezdá. To letí vesmírní žirafouni. Ty snad nevíš kdo to jsou žirafouni??... To jsou podivná stvoření žijící někde mooc mooc daleko za naší galaxií. Až na konci vesmíru a že je vesmír nekonečný..a co jako??
Tito tvorové jí jen duhu a pijí ranní rosu. Jednou za uherský rok se rozhodnout zjevit se člověku. Povětšinou to bývá někdo kdo je na mol a je něčím výjimečný..No na mol jsi..ale vždyť ty přece nejsi výjimečký,anebo snad jo???...Vždyť ani nevíš kde jsi... Nevíš nic a pořád si myslíš že se ti to jen zdá.
Jenže záře sílí a blíží se. Zeptáš se toho,kdo leží vedle tebe,bohužel neodpoví. Ne to se ti nemůže zdát!!...Vždyť už přistávají!....
Vydou ze svého žirafouního raketoplánu,který má tvar,který bys nekázal identifikovat ani kdybys byl střízlivý. A první co udělají je že......
1. co udělají že začnou čarovat. Očarují tě,že teď už ani nevíš,že jsi opilý. Odčarují ti kocovinu,bolest hlavy,dokážou to,že se zase usmíváš.. Ale žirafouni nejsou hodní,ty si to sice myslíš...ale...žirafoun je velmi zlé a podlé stvoření!..Nikdy,nikdy mu nesmíš věřit!..Ty mu ale věříš... Žirafoun čaruje dál.. Ty už si myslíš,že jsi princezna z dávných dob,potom už myslíš jen na to jak jou žirafouni sexy.A to je účel!!!

Žirafouni v celém vesmíru nenašli svoji žirafounici!!! :D :(...Smutný to osud žirafounků :(...Ale TY na to doplatííš!! Pořád jim věříš?..Neměl bys.. Tvoje oblečení,odletělo neznámo kam...Pořád jim věříš,neměl bys.. Žirafouni se vysvlékají! Co uděláš?...Přeci nic,vždyť si očarovaný!...A teď se dostáváme k tomu,proč ten prapodivný název žirafoun..No já si ho nevymyslela... Oni totiž mají místo.ehm... toho co máš ty :D :D...Dlouhéé,předlouhé žirafí krky..Každý žirafounek má jinčí barvu "krku" xD
Přijde ti to vzrušující. Žirafounovi se blýská v očích.. Žirafoun je zlý,moc zlý!!!!...Žirafoun tě zneužije !!!!!!....Potom ochutnáš chuť duhy..Jak chutná? :D :D....Ten miloučký žirafounek tě zneužil,a tobě se to tím zvrhlým způsobem i líbilo..

A žirafoun zase čaruje...vymaže ti paměť..Ale ani žirafoun není dokonalý..Nepovede se mu to ...Na druhý den se probudíš,všechno tě bolí...si postříkaný od ???duhy???.... Vzpomínáš,vzpomínáš cos dpče dělal??? Vzpomeneš si na žirafouny...vzpomeneš si na všechno.. Tento zážitek vyprávíš kamošům..Všichni se ti vysmějou,ale ty víš kde je pravda!!!Pokaždé když piješ,doufáš že se žádný žirafounek neobjeví..I když někdy tě přepadne zvrhlá chuť okusit zase žirafouní duhu..A toto je konec pohádky... Až bude namol...vzpoměň si na žirafouny protože až je žirafoun už u tebe,je zle,moc zle!!!!!!

ŽIRAFOUNKŮŮM ZDAR!!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 *Nessa *Nessa | Web | 11. července 2011 v 21:11 | Reagovat

pěkný blog (okomentuj taky můj)dík

2 vestec vestec | Web | 12. ledna 2012 v 19:27 | Reagovat

Dobry clanek, hezky blog, podivas se na muj webik?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama